“Мега Сервіс” – автосервіс з широким асортиментом послуг

СТО Київ та Бровари ☎+380672508383 автосервіс “Мега-Сервіс” – це розвал сходження HUNTER 3D, малярний цех, шок тестер амортизаторів, люфт детектор підвіски дозволяє нам виконувати роботи високої складності на професійному рівні з гарантією якості. На сьогоднішній день ми готові надати повний спектр послуг: обслуговування, ремонт автомобілів та запасні частини. Історія нашого автосервісу у Броварах налічує вже понад 20 років. Наша станція технічного обслуговування укомплектована найновішим обладнанням.

Запорукою високої якості робіт, що виконуються у нас, є чотири основні фактори:

  • клієнти
  • кваліфікований персонал
  • професійне обладнання
  • партнери


Клієнти


Одним із основних факторів успішної роботи будь-якого автосервісу є його Клієнти і те, наскільки повно вдається задовольняти їхні потреби. СТО “Мега-Сервіс” постійно працює над удосконаленням та розвитком можливостей щодо залучення та утримання Клієнтів.


Спеціально створена система роботи з клієнтами дозволяє СТО “Мега-Сервіс” проводити обслуговування, діагностику та ремонт автомобілів як за попереднім записом або «дзвінком» клієнтів +380632508383, так і в порядку живої черги.

У будь-якому випадку персонал автосервісу зробить все можливе, щоб обслужити Ваш автомобіль у зручний для Вас час.

При цьому, поки персонал сервісного центру займається автомобілем, Ви можете приємно провести час у кімнаті комфортного очікування з видом на ремзону, де на Вас чекає чай або кава (при чому абсолютно безкоштовно), по широкоекранному TV можна подивитися розважальну передачу. Після закінчення ремонту персонал СЦ ознайомить Вас із переліком виконаних робіт, а також розповість Вам, що, можливо, вимагатиме уваги у майбутньому.

Для своїх клієнтів Мега-Сервіс періодично проводить акційні програми, інформація про які розміщується у розділі акції. Нашими клієнтами є мешканці Броварів, Києва, Київської області. Зручне місце розташування, на фвсаді дороги та за 50 метрів від окружної дороги у Броварах, район Торгмаш.

Персонал

Наступним за значимістю чинником, що забезпечує успіх у роботі, є персонал, до вибору якого ми ставимося з особливою ретельністю. Усі фахівці СТО “Мега-Сервіс” пройшли спеціальне навчання та мають відповідні сертифікати. Налагоджені виробничі процеси дозволяють економити час і бути впевненими в технічній справності Вашого автомобіля.

Устаткування

При оснащенні нашого автосервісу ми керувалися багаторічним досвідом персоналу, рекомендаціями автовиробників. Широкий спектр спеціально підібраного найсучаснішого обладнання забезпечує нам можливість виконання всіх діагностичних та ремонтних робіт.

Партнери

Ми дбаємо про свою репутацію, тому ми працюємо тільки з надійними та перевіреними партнерами — постачальниками витратних матеріалів, масел, технічних рідин та запасних частин оригінального виробництва.

Мега Сервіс – це: більше 20 років досвіду роботи з ремонтом автомобілів, 25 постів обслуговування, 14 підйомників, магазин з широким асортиментом товару, висококваліфікований персонал, що пройшов навчання та тренінги з сервісу автомобілів, розвал сходження hunter 3D, вібростенд шок-тестер амортизаторів балансувальний верстати, чотиристійковий підйомник з гідравлічною траверсою і гідравлічним стендом люфт детектор шарнірів, технологія реставрації кульових і рульових наконечників, стенд промивки кондиціонерів, стенд діагностики рульових рейок і насосів гідропідсилювачів, стенд для обладнання для промивання дизельної паливної системи, фарбувальна камера, миття авто, хімчистка салону з Tornador і парогенератором, діагностичні прилади Bosch, Launch, повний асортимент дилерських приладів для зчитування інформації з блоків управління автомобілів японського, європейського, американського ного виробництва.


Мега Сервіс – це сертифікована станція технічного обслуговування СТО з продажу та встановлення амортизаторів KYB (Kayaba). Ми є Original SACHS Service, входимо в мережу «AD Автосервіс», персонал пройшов навчання з встановлення протиугінних систем Pandora. Нашими партнерами є провідні постачальники запчастин, що дозволяє нам, дотримуючись усіх регламентних робіт, підтримувати гарантійні зобов’язання.

Наша адреса  07400 Київ, Бровари, вул. Москаленка Сергія 20, район Торгмаш.

Top