Запис на СТО

  Ціни на очищення двигуна

  Чистка двигуна воднемвід 2000 грн
  Встановлення комплекта генератора водня на авто (робота+обладнання)від 20000 грн
  Ochystka 1

  Оптимізує роботу бензинових і дизельних двигунів та подовжує термін експлуатації

  Професійна очистка двигуна воднем у Мега-Сервісі. Подаруйте своєму автомобілю нове дихання.

  Щоб покращити ефективність та продовжити ресурс вашого автомобіля, ви можете звернутися до інноваційної процедури – очищення двигуна воднем. Цей сучасний метод дозволяє видаляти вуглецеві відкладення з внутрішніх частин двигуна, не звертаючи до розбирання або хімічних засобів.

  СТО “Мега-Сервіс” пропонує сучасну технологію водневої очистки внутрішнього згорання двигунів. Ця процедура не лише видаляє відкладення та нагар, але й зменшує витрати пального і мастила. Подаруйте своєму автомобілю можливість довше служити на дорозі.

  Процедура включає розкоксування двигуна

   вирівнювання компресії, оптимізації споживання палива та очищення сажового фільтра, і клапану EGR без демонтажу, підвищуючи ресурс сажового фільтра.

  Воднева очистка двигуна

  використовує спеціальний апарат-електролізер, який за допомогою струму розкладає воду на водень та кисень, називаючи цю суміш Брауна. Цей газ подається в двигун через повітрозабірник під час холостого ходу, і весь нагар вимивається через вихлопну систему, забираючи з собою вуглекислий газ, дрібнодисперсну сажу та брудну рідину. Розкоксування воднем триває близько години і не потребує демонтажу жодних деталей двигуна.

  V7

  Подовження ресурсу двигуна

  вуглецеві відкладення створюють підстави для зносу та пошкодження, а очищення двигуна воднем дозволяє збільшити його ресурс. Процедура також сприяє відновленню роботи сажового фільтра, каталізатора та клапана EGR, відповідальних за очищення вихлопних газів від сажі та інших забруднювачів.

  Чому водень ефективний засіб для очищення двигуна і як саме це відбувається?

  Водень – це хімічний елемент з періодичної таблиці, який відзначається своєю легкістю і мініатюрністю. Він є найлегшим і найменшим елементом в природі і володіє високою реактивністю, здатністю утворювати зв’язки з численними іншими елементами, створюючи різноманітні хімічні сполуки.

  Процес водневого очищення двигунів базується на використанні водню. Водень може бути отриманий різними методами, але у даному випадку використовується електроліз води – процес, під час якого вода розщеплюється за допомогою електричного струму на водень і кисень. Отриманий таким чином “газ Брауна” подається в працюючий двигун автомобіля під час водневої очистки.

  В процесі гідролізу водень розчиняє нагар, що може бути на поверхні двигуна та вихлопному тракті. Дослідження показали, що водневе очищення двигуна істотно поліпшує ефективність згоряння пального. Паливо краще спалюється в циліндрах, видаючи більше енергії і збільшуючи коефіцієнт корисної дії двигуна. Водень також сприяє видаленню вуглецевих відкладень і сажі з камери згоряння та вихлопного тракту двигуна.

  Заключення

  Очищення двигуна воднем – це абсолютно безпечна та проста процедура, яка не вимагає використання агресивних хімікатів чи механічних зусиль. Рекомендується проводити очищення на автомобілях з пробігом понад 50 тисяч кілометрів, але ми рекомендуємо це робити кожні 10-15 тисяч кілометрів в залежності від умов експлуатації. Воднева очистка не впливає на металеві частини двигуна, тільки на вуглецеві відкладення. Це інвестиція в якість та довговічність вашого автомобіля, яка окупиться з часом

  Запрошуємо вас до нас! Наша команда допоможе повернути вашому автомобілю потужність та зменшити витрату палива вашого авто.

  Наша адреса: Бровари, вул. Москаленка Сергія, 20 (район Торгмаш, недалеко від окружної).

  Телефони: +380672508383  +380502508383  +380632508383

  Запишітся в онлайн режимі на СТО, просто пройдіть за посиланням https://ms20.com.ua/online/

  Відгуки

  Rated 5,0 out of 5
  04.04.2018

  Красил Шкоду Фабию. Привез, посмотрели, записался на день и время. Нужно было красить несколько частей и варить пороги. В процессе чистки порогов, оказалось что их нужно менять – прогнили. Мастер Алексей самостоятельно их купил, приварил и покрасил. Также был выполнен ремонт крепления заднего бампера. Все этапы ремонта сопровождались “отчетом” в вайбер с фотографиями о проделанной работе. Результатом доволен. Рекомендую данное СТО и мастера.

  Сергей
  Rated 5,0 out of 5
  02.04.2018

  Пользовался услугами покраски авто, качеством и ценой доволен!!! Благодарность Алексею!!!

  Василий
  Rated 5,0 out of 5
  23.03.2018

  Малярные работы выполнены Алексеем имеют объективный уровень квалификации!

  Виталий
  Rated 5,0 out of 5
  21.12.2017

  Специально приехал из Киева чтобы покрасили авто. Договаривался заранее по телефону с человеком. Получил ответ, как подготовить машину к покраске.

  Илья
  Rated 5,0 out of 5
  18.12.2017

  Сделали антикорозийную обработку днища, дополнительно заказывал полировку мелких царапин.

  Vlad
  Rated 5,0 out of 5
  11.12.2017

  Нужна была профессиональная полировка кузова автомобиля, самостоятельно отполировать пробовал, купил дорогую пасту для полировки, но увы без специальных иснструментов своими руками это сделать у меня не получилось. Разницу заметил сразу, мне я думаю чтобы добиться такого результата полировки как на сто, нужно было наверно потратить очень много времени и сил. Лучше заплатить и не заморачиваться по этому поводу.

  Михаил
  Rated 5,0 out of 5
  10.12.2017

  Нужно было убрать царапины с кузова, приехал на Ближайшее СТО в Броварах, сказали нужно ждать, а времени как назло было очень мало, так-как авто планировалось на продажу, здесь устранили все видимые царапины, не знаю как – не вдавался в технический процесс. По стоимости вышло дешевле чем в Киеве (цены смотрел на сайте).

  Артур
  Rated 5,0 out of 5
  05.12.2017

  Регулярно заказываю услугу полировки Авто, качеством доволен, цены на услуги тоже пока устраивают. Есть возможность записаться в режиме On-line на определенную дату и время.

  Виктор
  Top