Запис на СТО

  Послуга перевірки авто перед покупкою1000-1800 грн

  Діагностика автомобіля перед купівлею-продажем

  Купівля вживаного авто – це як перевірений спосіб заощадити на покупці транспортного засобу, так і великий ризик. Діагностика автомобіля перед покупкою дозволяє з максимальною точністю встановити технічний стан транспортного засобу.

  Зазвичай продавці не бояться прикрашати – машину відправляють на передпродажну мийку і полірування, напихаючи поліпшувачами і загусниками, щоб вона виглядала презентабельно тільки в момент покупки. 

  Переваги діагностики авто перед покупкою на СТО «Мега-Сервіс»:

  • Об’єктивно – ми не віддаємо перевагу жодній зі сторін угоди і проводимо максимально точне визначення стану авто.
  • Вигідно – покупець отримує докладний звіт про поточний стан автомобіля, який послужить хорошим аргументом продавцю укласти угоду на більш вигідних для себе умовах. 
  • Чесно кажучи – замовляючи перевірку автомобіля на виході ви отримаєте повний перелік проблем і орієнтовну вартість їх корекції.
  • Комплексно – покупець буде впевнений, що машина буде не фінансовим якорем, а надійним помічником. Надаємо повну інформацію про стан транспортного засобу.

  Комплексна діагностика автомобіля перед покупкою дозволяє перевірити лакофарбове покриття, двигун і коробку передач транспортного засобу, а також встановити, чи був транспортний засіб учасником ДТП.

  Всі перевірки та випробування проводяться з використанням сучасного обладнання, а саме:

  Подивитися відео Моторна Ендоскопія

  Якісна і своєчасна діагностика автомобіля перед покупкою дозволить майбутньому автовласникові отримати не «кота в мішку», а справний транспортний засіб для будь-яких завдань. Однак жоден фахівець не зможе дати вам 100% гарантію на виявлення всіх несправностей, але наша команда виконає завдання максимально професійно і скрупульозно.

  При бажанні фахівці «Мега-Сервісу» можуть перевірити стан двигуна, електрообладнання та інших елементів за окремим прейскурантом.

  Наша адреса: Бровари, вул. Москаленка Сергія, 20 (район Торгмаш, недалеко від окружної).

  Телефони: +380672508383  +380502508383  +380632508383

  Запишітся в онлайн режимі на СТО, просто пройдіть за посиланням https://ms20.com.ua/online/

  Відгуки

  Rated 5,0 out of 5
  09.01.2022

  Спасибо за честность

  Петр
  Rated 5,0 out of 5
  15.12.2021

  Спасибо ребятам что предупредили покупку битого автомобиля, который заявлялся продавцом “ЖОДНА деталь кузова не КРАШЕНА” Renault Megane VF1KZX40649690643

  Тимур
  Rated 5,0 out of 5
  08.02.2019

  Спасибо работникам сто. Перекуп хотел втюхать битое авто. Молодци

  Валерий
  Rated 5,0 out of 5
  19.02.2018

  Занимаюсь продажей авто. Покупатель предлжил проверить состояние автомобиля на Мега Сервисе. Нашли все заначки о которых я знал. Теперь пользуюсь услугами этого сто при выкупе. Стаж у меня более 10 лет, поэтому многих диагностов видел. Здесь выезжают за счет стендов диагностики.

  Михаил
  Rated 5,0 out of 5
  15.12.2017

  Комплекс по проверке авто при покупке достойное предложение от автосервиса. В Киеве эксперт на асфальте с ноутбуком и прибором проверки лакокрасочного покрытия обошелся нам в 900 грн. На сто Мега сервис, расположенное недалеко от Киева, весь процесс обошелся в 800 грн, Диагностика на люфт- детекторе, контроль развал схождения , компьютерная, проверка лакокрасочного покрытия. Выявлено достойное количество неисправностей, как результат продавец авто сбросил цену. Стоит этих денег. Спасибо за достоверную диагностику.

  Вячеслав
  Rated 5,0 out of 5
  11.12.2017

  Специалисты СТО помогли выявить битое авто, визуально это не получилось сделать у меня. Огромная благодарность за качественную диагностику!

  Алексей
  Rated 5,0 out of 5
  06.12.2017

  Работой доволен, нужно было сделать диагностику перед покупкой honda civic, в Киеве Без записи не принимали, здесь удалось договорится, из Киева дорога заняла около 20 минут.

  Александр
  Top