Запис на СТО

  Діагностики автомобіля перед покупкою1000-1800 грн

  Діагностика автомобіля перед купівлею-продажем

  Купівля вживаного автомобіля – це як перевірений спосіб заощадити на покупці транспортного засобу, так і великий ризик. Діагностика автомобіля перед покупкою дозволяє з максимальною точністю встановити технічний стан транспортного засобу.

  Зазвичай продавці не бояться прикрашати – машину відправляють на передпродажну мийку і полірування, напихаючи поліпшувачами і загусниками, щоб вона виглядала презентабельно тільки в момент покупки. 

  Переваги діагностики автомобіля перед покупкою на СТО «Мега-Сервіс»:

  • Об’єктивно – ми не віддаємо перевагу жодній зі сторін угоди і проводимо максимально точну діагностику автомобіля.
  • Вигідно – покупець отримує докладний звіт про поточний стан автомобіля, який послужить хорошим аргументом продавцю укласти угоду на більш вигідних для себе умовах. 
  • Чесно кажучи – замовляючи діагностику автомобіля на виході ви отримаєте повний перелік проблем і орієнтовну вартість їх корекції.
  • Комплексно – покупець буде впевнений, що машина буде не фінансовим якорем, а надійним помічником. Надаємо повну інформацію про стан транспортного засобу.

  Комплексна діагностика автомобіля перед покупкоюКомплексна діагностика автомобіля перед покупкою дозволяє перевірити лакофарбове покриття, двигун і коробку передач транспортного засобу, а також встановити, чи був транспортний засіб учасником ДТП.

  Всі перевірки та випробування проводяться з використанням сучасного обладнання, а саме:

  Подивитися відео Моторна Ендоскопія

  Якісна і своєчасна діагностика автомобіля перед покупкою дозволить майбутньому автовласникові отримати не «кота в мішку», а справний транспортний засіб для будь-яких завдань. Однак жоден фахівець не зможе дати вам 100% гарантію на виявлення всіх несправностей, але наша команда виконає діагностику максимально професійно і скрупульозно.

  При бажанні фахівці «Мега-Сервісу» можуть перевірити стан двигуна, електрообладнання та інших елементів за окремим прейскурантом.

  Наша адреса: Бровари, вул. Москаленка Сергія 20 (район Торгмаш, недалеко від окружної).

  Телефони: +380672508383  +380502508383  +380632508383

  Запишітся в онлайн режимі на СТО, просто пройдіть за посиланням https://ms20.com.ua/online/

  Top