Запис на СТО

  Діагностики на стенді 300

  Амортизатори є одним з найважливіших елементів підвіски автомобіля, пом’якшуючи його рух. Їх стан залежить від того, наскільки комфортним буде управління, тому за їх працездатністю необхідно ретельно стежити. Рекомендується проводити діагностику кожні 20 тисяч кілометрів пробігу, кращий спосіб зробити це – застосувати ударний тестер Sachs. При виявленні певних проблем ми запропонуємо змінні комплектуючі виробництва кращих зарубіжних компаній, таких як Kayaba (KYB), Sachs, Boge.

  Це спеціальне обладнання, що представляє собою вібростійку, здатну аналізувати стан амортизуючих компонентів на вашій машині. У Києві ударний тестер Sachs є одним з кращих сучасних комп’ютеризованих пристроїв для діагностики ходової частини автомобіля. Зверніться на СТО «Мега-Сервіс» за професійним сервісом.

  Важливість своєчасного скринінгу тестувальників шоку Sachs

  Згодом ефективність амортизаторів знижується. Для його оцінки використовується показник CAF – коефіцієнт фазової амортизації. Розрахунок проводиться за допомогою математичного алгоритму, з якого вдалося виділити залежність від внутрішнього тиску шин і ваги машини.

   При несвоєчасній перевірці можуть з’явитися такі наслідки:

  • Збільшений гальмівний шлях, що підвищує ймовірність аварії;
  • Нестабільна поведінка підвіски при перевертанні;
  • Ефект «занурення», який виникає при різкому уповільненні руху.

  Для більш точного визначення статусу амортизації рекомендуємо замовити ударний тестер Sachs. Сучасна система дозволяє з комп’ютерною точністю визначити ступінь зносу і необхідність заміни основних вузлів амортизаційної системи. У Броварах ударний тестер «Sachs» вважається одним з кращих в своєму роді. 

  Перевіривши якість віброгасіння на стенді, необхідно зробити візуальний огляд стану амортизаторів і пильовиків, бамперів, а також протікання або запотівання амортизаторів, стану опорних подушок. Далі на стенді Hunter 3D Alignment можна перевірити кастер (Caster) або кут поздовжнього нахилу стійки амортизатора і перевірити заводські параметри установки деталей підвіски ходової частини.

  СТО «Мега-Сервіс» пропонує професійне обслуговування кожного нашого клієнта, а також найдоступнішу ціну на ударний тестер Sachs. Процедура займає мінімум часу, і допоможе виявити і своєчасно усунути дефекти підвіски вашого автомобіля.

  Наша адреса: Бровари, вул. Москаленка Сергія 20 (район Торгмаш, недалеко від окружної).

  Телефони: +380672508383  +380502508383  +380632508383

  Запишітся в онлайн режимі на СТО, просто пройдіть за посиланням https://ms20.com.ua/online/

  Top