Запис на СТО

  Ціна реставрації шарових опор

  Відновлення одного шарнірного з'єднаннявід 400 грн знятого з машини

  Відновлення кулькових підшипників і з’єднань 
  +38(068)-074-39-43         +38(066)-787-20-52
  АНАТОЛІЙ ВАСИЛЬОВИЧ

  Кулькові підшипники відносяться до числа тих деталей, які потребують частої заміни. Це пов’язано з тим, що на них припадає вся основна навантаження. У деяких автомобілях, коли виходить з ладу тільки кульковий підшипник, доводиться міняти весь важіль, через що ці роботи стають дорогими. 

  А так як, відповідно, технологія, заміна елементів підвіски повинна проводитися попарно – це ще більше відбивається на вартості ремонтних робіт. Але сьогодні стало можливим проводити реанімацію цієї деталі набагато дешевше, причому не замислюючись про якість ремонтних робіт. При цьому вам не доведеться чекати запчастин, що дуже важливо для тих людей, яким доводиться багато часу проводити за кермом.

  Система невибіркового ремонту, яка використовується на СТО «Мега-Сервіс» в Броварах, вперше була розроблена в США і застосовувалася при відновленні рульового управління і передньої підвіски для всіх типів транспортних засобів. Це дозволило підтримувати транспортні засоби в легко контрольованому і експлуатаційному стані.

  Використання цієї системи на СТО «Мега-СЕРВІС» в Броварах можна сміливо назвати інноваційним і дуже економічним для власників транспортних засобів, при виконанні програми технічного обслуговування. Великою перевагою цієї технології є ще й те, що її можна використовувати не тільки для легкових автомобілів, але і для більшості вантажних, військових, всюдиходів. Ця система захищена авторським правом. Її технології дозволяють механіку відновити практично всі рульові тяги, кулькові підшипники, наконечники, ланки та інші елементи, що входять в передню підвіску і систему рульового управління всіх типів автомобілів. Її застосування надзвичайно корисно при відновленні не до кінця зношених вузлів.

  Принципи технології.
        Ремонт проводиться наступним чином: через підготовлений отвір за допомогою спеціального обладнання в агрегат вводиться розплавлений полімер. Після внесення він стає ідеальною втулкою з рядом наступних характеристик:

  • Стійкість до високих компресій (витримує ударні навантаження до 1350 кг/см2);
  • Властивість «сухого» мастила;
  • Усадка (0,4% від об’єму)

  Використовуючи цю технологію, з’являється можливість проводити ремонт на одному і тому ж агрегаті до трьох разів.
  Ми використовуємо цю технологію на СТО «Мега-СЕРВІС» в Броварах при відновленні втулок карданного підвісу, пальців, втулок сережок підвіски, механізму перекидання кабіни, механізму втулки поворотного механізму ковша екскаватора, рульових сошок, шарнірних втулок тощо. При ремонті куля підтримується полімерами в обсязі більше 180% в діаметрі і набагато краще, ніж при використанні стандартної конструкції агрегату. Також полімер грає роль мастила. 

  Якщо ваша підвіска почала стукати, при їзді відчуваються ривки, машина сіпається, то треба використовувати ремонт за допомогою технологій мега-СТО в Броварах, так ви заощадите на заміні деталей і часу роботи.

  Вигода складе більше 50%. Чим при покупці нових запчастин, так і говорити про час не доводиться.

  Настійно рекомендуємо поставити попередню діагностику підвіски автомобіля і розглянути ремонт в цілому, щоб отримати справний автомобіль.

  Наша адреса: Бровари, вул. Москаленка Сергія, 20 (район Торгмаш, недалеко від окружної).

  Телефони: +380672508383  +380502508383  +380632508383

  Запишітся в онлайн режимі на СТО, просто пройдіть за посиланням https://ms20.com.ua/online/

  Відгуки

  Rated 5,0 out of 5
  10.08.2019

  Уже не одну машину обслуживаю на сто Мега Сервис. Реставрация шаровых экономически выгодна когда рычаги с шаровой стоят прилично. Машину эксплуатирую по бездорожью , поэтому могу обьективно оценить работу мастера Анатолия.Реставрация и развал схождения 3в все на достойном уровне.

  Костя Чероки
  Rated 5,0 out of 5
  19.03.2019

  Мой бус на линии наматывает прилично и очень важно сроки ремонта и срок эксплуатации реставрированных шаровых уже пошел второй год пробег больше 30000. Молодцы

  Николай Петрович Мерседес Вито
  Rated 5,0 out of 5
  20.12.2017

  После диагностики ходовой части остался в ремонт с запчастями от сто Мега Сервис. Диагностика в таком случае в подарок. При комплексном подходе, приличная экономия на покупке рычагов, когда есть возможность реставрации шаровых.

  Василий
  Rated 5,0 out of 5
  05.12.2017

  Делаю уже не первую реставрацию у Анатолия – цена качество устраивает ,особенно когда узнаешь стоимость рычагов

  Геннадий мерседес
  Top