Запис на СТО

  Проточка 2 дисків на одну вісьвід 800 грн для будь-якого авто

  +38(068)-074-39-43 +38(066)-787-20-52 АНАТОЛІЙ ВАСИЛЬОВИЧ

  Справність і робочий стан гальмівної системи автомобіля є пріоритетними для кожного автовласника, так як від цього залежить безпека як самого водія, так і пасажирів в салоні, в першу чергу. Після певного терміну служби кожен автомобіль починає гальмувати гірше, ніж на початку. Вібрації і звуки можуть стати помітними при гальмуванні. Причиною цього можуть бути як неякісні накладки, так і їх неправильний монтаж, і їх знос, який проявляється з часом. Все це викликає зношеність гальм.

  СТО «Мега-Сервіс» в Броварах пропонує Вам скористатися послугою проточки гальмівних дисків.

  Завдяки їх подрібненню можна:
         • Збільшити термін служби не тільки самих гальмівних дисків, але і гальмівних колодок, зменшити їх знос;
         • Припиняти вібрації при гальмуванні, шліфуванні і скрипі;
         • Підвищення ефективності роботи всієї гальмівної системи;
         • Значно економлять, адже нудна процедура обійдеться набагато дешевше, ніж покупка нових дисків.

  Звичайно, є певні обмеження. На різних дисках виробник встановлює різну мінімальну товщину. Поворот гальмівних дисків не рекомендується в тих випадках, коли товщина диска має обмежені розміри і після процедури стане менш допустимою. 

  На СТО «Мега-Сервіс» заточка гальмівних дисків здійснюється професійними автомеханіками з дотриманням всіх необхідних технологічних норм і за допомогою спеціального сучасного обладнання.

  Сама процедура проводиться без зняття дисків, так як вісь маточини виступає ідеальним центром для шліфування, забезпечується необхідна настройка всіх необхідних параметрів, пов’язаних з балансуванням і товщиною диска. При зніманні не вийде домогтися таких хороших результатів і рівномірно заточити дві площини. У той же час, коли диски не знімаються – економите багато часу.
         Базові площини, які служать переносним шліфувальним верстатом, є місцями кріплення супорта. За результатами такого повороту гальмівного диска вдається отримати максимально гладкі і абсолютно паралельні поверхні диска.  

  Звертайтеся на СТО «Мега-Сервіс» в Броварах і наші фахівці якісно виконають заточку гальмівних дисків вашого автомобіля, допомагаючи максимально зберегти їх робочий стан, а Вам – заощадити на ремонті та заміні деталей. 

  Також фахівці рекомендують після повороту гальмівних дисків поставити нові гальмівні колодки, це допоможе зберегти максимальну площу їх контакту, а значить, і найбільш ефективне гальмування. Розробка супортів також буде корисною. Основні проблеми в гальмівній системі представлені в нашій галереї 

  Наша адреса: Бровари, вул. Москаленка Сергія, 20 (район Торгмаш, недалеко від окружної).

  Телефони: +380672508383  +380502508383  +380632508383

  Запишітся в онлайн режимі на СТО, просто пройдіть за посиланням https://ms20.com.ua/online/

  Відгуки

  Rated 5,0 out of 5
  20.12.2017

  Первый раз вообще решил проточить тормозные диски, потому что на другом сто не все правильно сделали при замене тормозных дисков. Причиной биения стало приклинивание суппортов тормозных колодок. На автосервисе Мега Сервис предложили услугу разработки суппортов и потом проточили тормозные диски. Все биение ушло , механик Анатолий очень дотошно выводил в ноль. Спасибо.

  Григорий
  Rated 1,0 out of 5
  08.12.2017

  А в ВОЛГЕ! тоже проточите?

  Серж
  Top