Запис на СТО

  Проточка 2 дисків на одну вісьвід 800 грн для будь-якого авто

  +38(068)-074-39-43 +38(066)-787-20-52 АНАТОЛІЙ ВАСИЛЬОВИЧ

  Справність і робочий стан гальмівної системи автомобіля є пріоритетними для кожного автовласника, так як від цього залежить безпека як самого водія, так і пасажирів в салоні, в першу чергу. Після певного терміну служби кожен автомобіль починає гальмувати гірше, ніж на початку. Вібрації і звуки можуть стати помітними при гальмуванні. Причиною цього можуть бути як неякісні накладки, так і їх неправильний монтаж, і їх знос, який проявляється з часом. Все це викликає зношеність гальм.

  СТО «Мега-Сервіс» в Броварах пропонує Вам скористатися послугою проточки гальмівних дисків.

  Завдяки їх подрібненню можна:
         • Збільшити термін служби не тільки самих гальмівних дисків, але і гальмівних колодок, зменшити їх знос;
         • Припиняти вібрації при гальмуванні, шліфуванні і скрипі;
         • Підвищення ефективності роботи всієї гальмівної системи;
         • Значно економлять, адже нудна процедура обійдеться набагато дешевше, ніж покупка нових дисків.

  Звичайно, є певні обмеження. На різних дисках виробник встановлює різну мінімальну товщину. Поворот гальмівних дисків не рекомендується в тих випадках, коли товщина диска має обмежені розміри і після процедури стане менш допустимою. 

  На СТО «Мега-Сервіс» заточка гальмівних дисків здійснюється професійними автомеханіками з дотриманням всіх необхідних технологічних норм і за допомогою спеціального сучасного обладнання.

  Сама процедура проводиться без зняття дисків, так як вісь маточини виступає ідеальним центром для шліфування, забезпечується необхідна настройка всіх необхідних параметрів, пов’язаних з балансуванням і товщиною диска. При зніманні не вийде домогтися таких хороших результатів і рівномірно заточити дві площини. У той же час, коли диски не знімаються – економите багато часу.
         Базові площини, які служать переносним шліфувальним верстатом, є місцями кріплення супорта. За результатами такого повороту гальмівного диска вдається отримати максимально гладкі і абсолютно паралельні поверхні диска.  

  Звертайтеся на СТО «Мега-Сервіс» в Броварах і наші фахівці якісно виконають заточку гальмівних дисків вашого автомобіля, допомагаючи максимально зберегти їх робочий стан, а Вам – заощадити на ремонті та заміні деталей. 

  Також фахівці рекомендують після повороту гальмівних дисків поставити нові гальмівні колодки, це допоможе зберегти максимальну площу їх контакту, а значить, і найбільш ефективне гальмування. Розробка супортів також буде корисною. Основні проблеми в гальмівній системі представлені в нашій галереї 

  Наша адреса: Бровари, вул. Москаленка Сергія 20 (район Торгмаш, недалеко від окружної).

  Телефони: +380672508383  +380502508383  +380632508383

  Запишітся в онлайн режимі на СТО, просто пройдіть за посиланням https://ms20.com.ua/online/

  Top