Запис на СТО

  Діагностика розвал сходження600
  Діагностика Шок тестер600
  Заміна болтів сходженняот 100
  Регулювання розвал+ кривий сходження VW Group1200
  Розвал сходження авто з пневмопідвіскою1000
  Розвал сходження легкових автомобілів (дві осі)600
  Розвал сходження легкових автомобілів (одна вісь)600
  Розвал сходження мікроавтобусів, джипів800
  Стенд люфт детектор тест600
  Razval 2
  1lyuft

  Розвал сходження Hunter 3D + люфт детектор

  Процедура, яка надає регулювання кутів, під якими нахиляються колеса на автомобілі по відношенню до проїздної частини, називається розвалом-сходження. При правильному проведенні він забезпечить водієві легкість управління і додасть автомобілю рухомості. Повільніше зношуються шини і знижується витрата палива. Завдяки використанню сучасної стійки Hunter 3D можна зробити розвал-сходження з комп’ютерною точністю, що дозволить максимально підвищити рівень комфорту при русі. Якщо вам потрібно здійснити розвал-сходження в Броварах, Київ, звертайтеся на СТО «Мега-Сервіс», ms20.com.ua, тут вам запропонують кращі ціни і найвищу якість обслуговування.

  Розвал-сходження 3D

  Комп’ютерний Розвал-сходження 3D на стенді Hunter 3-D було спроектовано з урахуванням вимог сучасних високотехнологічних сервісних центрів. Стенд розроблений для легкових і легких комерційних автомобілів, і пропонує наступні переваги:

  • Комп’ютерна точність. Процедура буде проведена швидко і якісно, замовник отримає всю супутню інформацію про відповідні вузлах автомобіля;
  • Унікальна вимірювальна система. 4 відеокамери з високою роздільною здатністю об’єднані з колісними адаптерами Quick Grip. Тривимірні цілі WATD допомагають отримати більш чітку картину.

    Це один з кращих видів стендового обладнання, що використовується на автосервісах в Києві, розвал-сходження з ним здійснюється в короткі терміни і надзвичайно ефективно. Також це не вимагає надмірних тимчасових і фінансових витрат з боку клієнта, завдяки яким СТО «Мега-Сервіс» може здійснити розвал-сходження за оптимальною ціною в Києві та Броварах.

  Наші фахівці постійно оновлюють базу нормативних даних.  Щомісяця 4-стовповий італійський підйомник OMO калібрується за допомогою лазерного рівня виробництва компанії Bosch, завдяки якому можна підлаштовувати підвіску під заводські параметри. Особливу увагу хочемо приділити власникам автомобілів з передньою багатоважільною алюмінієвою підвіскою типу на «подвійних важелях в різних площинах». Така підвіска використовується в автомобілях концерну VW, зібраних на платформі Passat B5: VW Passat, AudiA4, A6, A8, Skoda Superb, Seat Exeo. У цьому типі підвіски необхідним параметром є вимірювання і коригування так званої «кривого сходження»

  «Криве сходження» – це різниця значень збіжності коліс, що виникає в результаті процесу розгону і гальмування. Якщо ваш автомобіль на великій швидкості перекидається в сторони і спостерігається нерівномірний знос гуми, то необхідно відрегулювати криву сходження.

  Hunter 3D доповнюється гідравлічним люфт-детектором, який дозволяє ще до початку регулювання виявити дефекти на шарнірах шасі і визначити ступінь зносу сайлентблоков. Це унікальна особливість нашого обладнання, як і інших. Рекомендується проводити розвал-конвергенцію через кожні 20 тисяч км пробігу і при зміні шин. Також рекомендуємо звернутися за даною послугою при заміні амортизаторів, ремонті підвіски і ходової частини автомобіля.  

  Рекомендуємо виробляти спільно з діагностикою амортизаторів на стенді ударного тестера

  Наша адреса: Бровари, вул. Москаленка Сергія 20 (район Торгмаш, недалеко від окружної).

  Телефони: +380672508383  +380502508383  +380632508383

  Запишітся в онлайн режимі на СТО, просто пройдіть за посиланням https://ms20.com.ua/online/

  Top