Запис на СТО

  Ціни на ремонт стартера та генератора

  Генератор заміна, зняття / установкаот 250
  Діагностика електрообладнанняот 200
  Перевірка ланцюга зарядки80
  Стартер заміна, зняття / установкаот 200

  Ремонт стартера

  Якщо ваш автомобіль почав погано заводитися, при повороті ключа ви чуєте нехарактерні звуки, фари стали тьмяніше, то швидше за все, виникли проблеми з генератором або стартеромСтартер є ключовим елементом системи пуску двигуна автомобіля. Найчастішими його проблемами можна назвати проблеми з реле втягування, муфтою вільного ходу, щіткотримачем і стартовими щітками. Що стосується генератора, то найбільш поширеними несправностями можуть бути: знос щіток для видалення струму, руйнування або знос підшипника, закорочення в поворотах старої обмотки, пошкодження випрямляча і ряд інших проблем.

  Ремонт генератора

  Тому, перш ніж приступити до ремонту генератора, дуже важливо провести діагностику стартера і генератора.

  Компанія «Сто Мега-Сервіс» в Броварах має все необхідне сучасне обладнання (Magneti Marelli) для якісно комплексної і детальної діагностики проблем в роботі генератора і стартера

  Це допомагає виявити ще більше прихованих поломок. Наші висококваліфіковані майстри точно визначають, яка з частин обладнання вийшла з ладу, і в результаті вона пропонується або ремонтується або замінюється.
  Наші фахівці пропонують послуги по заміні втулок, реле втягування, пускових щіток, заміні генератора, обгону зчеплення, ремонту або заміні якоря генератора, а також інші роботи. 

  На СТО «Мега-Сервіс» в Броварах ви отримаєте якісну діагностику і ремонт стартера і генератора, або ж зможете їх замінити.

  Наша адреса: Бровари, вул. Москаленка Сергія, 20 (район Торгмаш, недалеко від окружної).

  Телефони: +380672508383  +380502508383  +380632508383

  Запишітся в онлайн режимі на СТО, просто пройдіть за посиланням https://ms20.com.ua/online/

  Відгуки

  Rated 5,0 out of 5
  18.08.2019

  По электрике делал генератор, заодно регулировку света сделали на стенде.

  Игорь Киа
  Rated 5,0 out of 5
  14.08.2019

  Классная диагностика прямо на авто.Генератор, стартер, аккумулятор сразу за 20 минут на специальном осциллографе. Молодци.

  Юрий Мерседес
  Rated 5,0 out of 5
  18.07.2019

  После компьютерной диагностики и диагностики силовых агрегатов осциллографом получил четкую картину по генератору и проблемам с проводкой. Диагност Вячеслав четко обьяснил почему я уже угробил второй аккумулятор. После ремонта генератора и повторной диагностики все ОК. Заводится супер и пропали мигания ночью. В генераторе не работала одна обмотка. Но напряжение было 14 вольт. Спасибо Вячеславу.

  Вячеслав фольксваген Т4
  Rated 5,0 out of 5
  20.12.2017

  Искал кто возьмется за ремонт генератора. Механики продиагностировали исправный генератор, но закороченный аккумулятор. У них же в отделе запчастей приобрел. Все работает как часы. Теперь понимаю, что значит правильная диагностика специалистов.

  Юрий на Тойота
  Top