Балансування коліс та шино монтаж на СТО “Мега Сервіс”

Балансування коліс з’явилося відносно недавно і багато хто з водіїв просто нехтують послугою балансування коліс, бо не вважають дану послугу з балансування коліс за не обхідніть.  А це є неправильне бачення.

Для чого ж потрібна процедура балансування коліс?
Балансування коліс автомобіля потрібно робити для того, щоб співпадали показники центру мас та геометричний центр колеса. Якщо ці показники є різними та не співпадають, то ваш автомобіль, вірніше його шини швидко зношуються, доставляють масу дискомфорту під час водіння автомобіля та багато інших деформацій, що починають прогресувати, якщо не слідкувати за машиною, а пустити все на самотік. Але це вже є відчутні показники проблеми вашого автомобіля.

Не допускайте таких проблем, проходьте балансування коліс якомога частіше.
Колеса в автомобілі – дуже важлива його частина, тому потрібно звертатися на СТО для балансування коліс, вчасної діагностики та лікування автомобіля.

Балансування коліс потрібно, коли ваш автомобіль гуляє по дорозі, його кидає зі сторони в сторону, кермо дрижить та б’ється, задня частина авто вібрує. Дисбаланс автомобіля виражається в його нестабільності, коли частини авто є не рівномірні і тоді ваше авто кидає зі сторони в сторону. 

Балансування коліс, діагностика автомобіля потрібні для вчасного виявлення та лікування вашого автомобіля. 
Не нехтуйте балансуванням коліс – це ваша безпека та довговічність транспортного засобу, його керованість. 

Будьте пильними до свого здоров’я та здоров’я вашого автомобіля. Будьте безпечними на дорозі, бо це є найголовніше в житті.


Наш автосервіс “Мега Сервіс” пропонує вам тільки якісні послуги з балансування коліс, діагностики та ремонту автомобілів будь яких марок та років випуску. З нами – ваш автомобіль завжди буде керованим та безпечним на будь яких дорогах. Запрошуємо Вас на балансування коліс, шиномонтаж, діагностику та ремонт автомобілів на СТО “Мега Сервіс”. 

Записатися на балансування коліс ви можете навіть онлайн у нас на сайті  https://ms20.com.ua/online/


Наша адреса: Бровари, вул. Москаленка Сергія 20

Телефони: +380672508383, +380502508383, +380632508383

Подивитися відео БАЛАНСУВАННЯ КОЛІС на СТО “Мега Сервіс”

Подивитися відео ШИНО МОНТАЖ на СТО “Мега Сервіс”

Top