Запис на СТО

  Комплексна діагностика100

  Ходова частина постійно знаходиться в стані навантаження, навіть в ті моменти, коли ваш автомобіль стоїть на місці. Про несправності в його роботі можна судити по появі сторонніх стукотів, непотрібних вібрацій. Але навіть якщо поломки немає, діагностика ходової частини все одно повинна проводитися систематично і хоча б раз на 10-15 тисяч кілометрів пробігу. 

  Своєчасний періодичний огляд і якісне обслуговування обійдуться набагато дешевше, ніж ремонт ходової частини з подальшою заміною вузлів і деталей. Стан ходової частини автомобіля буде залежати від його стійкості на шляху, керованості і маневреності, а значить, і безпеки руху. Діагностика ходової частини на СТО “Мега Сервіс” в Броварах включає в себе перевірку кулькових підшипників, наконечників рульових тяг, сайлентблоков, зчеплення, гальмівних колодок, амортизаторів. 

  СТО “МЕГА СЕРВІС” в Броварах проводить діагностику шасі з використанням повного спектру професійного обладнання та спеціальних інструментів для ремонту та діагностики, яким вдається досягти високої якості виконаних робіт.

  Крім того, ми рекомендуємо замовити послуги з перевірки на стенді шок тестера і гідравлічний люфт детектора шарнірів.       
           

  Наша адреса: Бровари, вул. Москаленка Сергія, 20 (район Торгмаш, недалеко від окружної).

  Телефони: +380672508383  +380502508383  +380632508383

  Запишітся в онлайн режимі на СТО, просто пройдіть за посиланням https://ms20.com.ua/online/

  Несправності підвіски

  Несвоєчасна діагностика і ремонт ходової частини тягне за собою вихід з ладу деталей підвіски. При заміні хрестовини кардана необхідно врівноважити балансувати карданний вал і рекомендується замінити підшипник підвіски.

  В іншому випадку вихід з ладу: сальник хвостовика коробки, підшипник хвостовика коробки, роздатка, задній міст. Виникла вібрація створює неприємні відчуття при водінні.

  Top