Ендоскопія двигуна на СТО “Мега Сервіс”

СТО “Мега Сервіс” в Броварах проводить не тільки якісний ремонт автомобілів та їх деталей, але й ендоскопію двигуна.

Що таке ендоскопія двигуна і на що вона потрібна?
Ендоскопія – це обстеження двигуна спеціалізованим приладом з влаштованою в нього міні камерою. При огляді мотора: оцінюється поверхня самого поршня, робиться огляд стінок циліндрів та поршнів, перевіряється цілісність клапанів та конструкцій навколо них.
Як проводится ендоскопія двигуна?
Ендоскопію двигуна проводить спеціаліст через свічкові отвори.

Навіщо потрібна ендоскопія двигуна?
А потрібна ендоскопія двигуна для того, щоб подивитися причину і виявити проблему в двигуні без його розбирання. Бо самі розумієте, розібрати двигун, а потім скласти його заново – це є задачею не з легких. Конструктор лего бачили? 
Звісно для наших професіоналів немає проблеми розібрати і зібрати мотор, але краще зробити діагностування мотора, виявити всі причини з точністю, а потім вже лікувати серце автомобіля. Це є правильним і більш розумним рішенням, як для власника даного автомобіля, так і для автомеханіка, який буде бачити і знати проблеми, щоб швидко та якісно їх вирішити.

А процедура ендоскопія двигуна автомобіля дає змогу не розбираючи двигун виявити проблему, продіагностувати двигун автомобіля. Таким чином процедура ендоскопія двигуна економить і час і фінанси. 

Що ж можна побачити при ендоскопії двигуна?
Під час даної авто процедури ендоскопії двигуна можна побачити

  • чи є тріщини,
  • чи є якась деформація, 
  • чи є протікання агрегату
  • та багато інших проблем, які можно побачити без розбирання двигуна. 

Апаратна діагностика серця машини проводится за допомогою ендоскопу. 

Що являє собою ендоскоп та ця процедура?
Ендоскоп – це невеликий пристрій на якому є міні камера з підсвічуванням, яка прикріплюється на стрижень. Коли двигун заглушений,  свічки запалювання зняті, то спеціаліст вводить зонд в отвір і має змогу роздивитися всі 
проблеми і виявити їх з великою точністю.

Для вживаних машин таке діагностування є дуже потрібною процедурою, тому що воно виявляє не тільки проблеми з двигуном, але й з точністю скаже вам чи правильно вказаний пробіг автомобіля, тому що саме стан циліндрів вказує на це.

СТО “Мега Сервіс” пропонує вам послуги з ендоскопії двигуна для виявлення всіх проблем з ним. Краще знати проблеми та вирішити їх вчасно, ніж не знати їх і їздити до задимлення мотора. В сучасному світі, коли є діагностування всіх проблем, то є і швидке їх вирішення. 

У нас на СТО “Мега Сервіс” є дана послуга, а за власником автомобіля є рішення, пройти діагностику автомобіля, чи ні, чи пройти ендоскопію мотора, чи ні. Таким чином ми виявляємо проблеми на ранніх стадіях і вилікувати автомобіль, чи мати такі проблеми при яких приходиться вже не лікувати, а купувати новий мотор чи автомобіль.

Тому рекомендація всім автолюбителям. Любите свій автомобіль, хочете щоб він слугував вам ще довгі роки, проходьте діагностику автомобіля при перших його проблемах. Це з економить ваш час і ваші гроші.

Запрошуємо вас на діагностику автомобіля, діагностику двигуна на нашому СТО “Мега Сервіс” в Броварах.

Наша адреса: Бровари по вул. Москаленка Сергія 20 
(недалеко від Броварської окружної, р-н Торгмаш). 

Ми можете подзвонити нам за телефонами: 
+380672508383, +380502508383, +380632508383 

Записатися на ремонт двигуна, діагностику авто Ви можете через наш сайт https://ms20.com.ua/online/

Переглянути відео ЕНДОСКОПІЯ ДВИГУНА на СТО “Мега Сервіс”

Top