Ендоскопія двигуна

Ендоскопічна діагностика двигуна в автосервісі — один з методів апаратного огляду, що дозволяє 
отримати багато інформації про стан «серця» вашого автомобіля.

Конструкція автомобіля передбачає велику кількість недоступних для візуального огляду порожнин. Ендоскопія двигуна, яку Вам запропонують у нас на автосервісі – це один із видів безрозбірної діагностики. За допомогою відеоендоскопа з артикуляцією (поворотною камерою) наші фахівці 
у всіх подробицях розглянуть внутрішні поверхні циліндрів, поршнів, клапанів та оцінять їхній реальний стан. Огляд двигуна ендоскопом рекомендують перед покупкою автомобіля з пробігом, оскільки ця недорога діагностична процедура дозволяє 
виявити поломки мотора та зношування циліндрів, виявити які методами акустичної та візуальної діагностики навряд чи вийде.

Особливості проведення ендоскопічної діагностики двигуна:

1. Проводиться на заглушеному і непрогрітому ДВЗ.
2. Для огляду циліндра викручуються свічки запалювання (або свічки розжарювання, якщо мотор дизельний).
3. Зонд ендоскопа через свічковий колодязь занурюється в циліндр.


Навіщо потрібна ендоскопія двигуна?

● Наочно надає дані про наявні проблеми: задири, тріщини, деформації, протікання.
● Дозволяє оцінити стан циліндро-поршневої групи, оскільки один з головних показників до капітального ремонту двигуна — саме пошкодження циліндрів і поршнів.
● Дає змогу оглянути стінки циліндрів щодо наявності каверн, подряпин та інших дефектів, оцінити стан стінок в зоні перекладки поршня, наявність хонінговочної сітки (вказує на відсутність значного зносу).
● Допомагає за станом циліндра визначити правдивість інформації стосовно пробігу на одометрі: мотор з пробігом в 100 тисяч км буде разюче відрізнятись від ДВЗ з пробігом у 250 тис.
 А для деяких двигунів перевірка ендоскопом вкрай бажана через «вроджені вади», що проявляються навіть на порівняно невеликих пробігах.


Детальна і грамотна діагностика двигуна – це запорука його надійного ремонту, а можливість виконати детальний огляд мотору з середини без його розбирання – це ще й суттєва економія коштів.

Записуйтеся на будь-який час через наш сайт https://ms20.com.ua/online/

Top