Коли робити шиномонтаж?

Правильно виконаний шиномонтаж прямий вплив на технічну справність автомобіля, безпеку на дорозі та комфорт водія. Він допомагає утримувати диски та колеса у належному стані, запобігає поломкам ключових механізмів транспортних засобів.

Фахівці не рекомендують робити шиномонтаж самостійно, якщо ви не маєте необхідних навичок і знань, інакше існує ризик завдати шкоди собі та власному автомобілю.

В якому випадку потрібно робити балансування коліс?

Найчастіше до послуг шиномонтажу вдаються у весняно-осінній період, коли потрібна заміна шин. Фахівці рекомендують балансувати не рідше, ніж один раз на 10 000 км пробігу. Однак ця цифра є умовною. Під час їзди вітчизняними дорогами шиномонтаж потрібен після кожних 5 000 км пробігу, а при екстремальному водінні з високою швидкістю та різкими поворотами – після кожних 7000 км пробігу. Це зумовлено тим, що в умовах інтенсивної експлуатації автомобіля з коліс можуть бути зірвані балансуючі грузики, що призводить до дискомфорту, порушення рульового управління та утворення підвищеного навантаження на підшипники.

Приводом скористатися шиномонтажними послугами та зробити позачергове балансування коліс може бути:

  1. Ремонт шин. Навіть незначні пошкодження шин, бічні порізи і так звані грижі можуть призвести до дисбалансу коліс.
  2. Купівля нової гуми чи дисків. Балансування потрібно через 500-1000 км пробігу, коли відбувається «усадка» шин.
  3. Дискомфорт та відчуття дисбалансу (наприклад, биття керма чи задніх коліс).
  4. Аварія чи потрапляння на високій швидкості у глибоку яму. В даному випадку колесо може бути деформовано.
  5. Перед далекими поїздками та після подорожей.
1shynka

ДЕ ЗАМІНИТИ ШИНУ І ЦІНИ НА ШИНОМОНТАЖ?

Необхідність правильного шиномонтажу та балансування коліс важлива не лише для комфортної їзди, а й для забезпечення безпеки на дорозі та тривалості експлуатації автомобіля. Самостійний шиномонтаж може виявитися завданням не таким вже й простим, особливо, якщо йдеться про балансування, яке вимагає спеціального обладнання та досвіду.

Вібрація, яка виникає внаслідок неправильного балансу коліс, може призвести до ряду негативних наслідків, які ви вже зазначили, таких як неполадки в роботі підвіски, виходження із ладу датчиків та інші проблеми. Спеціалізований сервіс забезпечить правильне встановлення та балансування шин, що сприятиме оптимальній ефективності та довговічності вашого автомобіля.

Крім того, при зверненні до професіоналів ви можете отримати інші важливі послуги, такі як перевірка стану шин, їхній глибокий ремонт, а також рекомендації щодо вибору та обслуговування шин.

Незважаючи на те, що витрати на шиномонтаж можуть здатися невеликими, вони вартоють свої гроші з точки зору вашої безпеки та збереження технічного стану автомобіля.

Запрошуємо вас до нас! Наша команда допоможе повернути вашому автомобілю потужність та зменшити витрату палива вашого авто.

Наша адреса: Бровари, вул. Москаленка Сергія 20 (район Торгмаш, недалеко від окружної).

Телефони: +380672508383  +380502508383  +380632508383

Запишітся в онлайн режимі на СТО, просто пройдіть за посиланням https://ms20.com.ua/online/

Top