Навіщо і коли потрібна заміна масла у двигуні автомобіля?

При експлуатації авто, моторне масло в двигуні неминуче старіє, засмічується, починає втрачати в’язкість та свої захисні властивості. Це починає призводити до зносу деталей двигуна. Тому потрібно уважно стежити за якістю та своєчасною заміною масла в двигуні, оскільки якщо прогавити цей момент, то все може вилитися в дорогий ремонт двигуна.

Залежно від виробника моторного масла, можуть бути різні рекомендації щодо його заміни. Для двигунів на території СНД рекомендується проводити планову заміну масла через кожні 10-15 тис. км пробігу. При експлуатації автомобіля можуть з’являтися домішки, що засмічують як органічного походження (побічні продукти згоряння, полімеризація та окислення палива і масла, його термічне розкладання) так і неорганічного (частки механічного зносу елементів двигуна, пил, інші технологічні забруднення), які з часом починають негативно впливати на роботу вашого авто.

Заміна масла в двигуні в Броварах на СТО Мега-Сервіс здійснюється професійними автомеханіками, які якісно виконають роботу, забезпечуючи тим самим надійний захист двигуна.
Як відзначають фахівці СТО Мега-Сервіс, від якості масла, що використовується, безпосередньо залежатиме стан вашого двигуна. Необхідності заміни масла обумовлюються його показниками в’язкості, лужності елемента, що зв’язує, проникаючої здатності.

Якщо несвоєчасно проводити заміну масла, або використовувати невірно підібране, це може призвести до суттєвого зносу деталей циліндро-поршневої групи.
Надаючи послуги із заміни масла у Броварах СТО Мега-Сервіс використовує тільки високоякісні масла Aral та ZIC від німецького та корейського виробників.

На частоту заміни масла двигуна можуть впливати і умови використання автомобіля. Наприклад, використовуючи авто у складних міських умовах, де часто бувають затори та пробки – послуги із заміни масла будуть потрібні через більш короткі періоди, ніж при русі заміськими трасами. Має значення та якість використовуваного палива.

Чим вища його якість – тим краще зберігаються миючі присадки масла, інші його характеристики. Паливо, яке містить велику кількість сірки, негативно впливатиме на властивості масла.
Як зауважують на СТО Мега-Сервіс, варто звертати увагу і на технічний стан двигуна, вплив швидкісних режимів, погодно-кліматичні особливості експлуатації авто. Не затягуйте з плановою заміною масла – адже від цього залежить стан автомобіля та якість роботи вашого авто.

Top