Що таке очистка двигуна воднем? І чи потрібно її робити?

Водень – це хімічний елемент з періодичної таблиці, який відзначається своєю легкістю і мініатюрністю. Він є найлегшим і найменшим елементом в природі і володіє високою реактивністю, здатністю утворювати зв’язки з численними іншими елементами, створюючи різноманітні хімічні сполуки.

Процес водневого очищення двигунів базується на використанні водню. Водень може бути отриманий різними методами, але у даному випадку використовується електроліз води – процес, під час якого вода розщеплюється за допомогою електричного струму на водень і кисень. Отриманий таким чином “газ Брауна” подається в працюючий двигун автомобіля під час водневої очистки.

В процесі гідролізу водень розчиняє нагар, що може бути на поверхні двигуна та вихлопному тракті. Дослідження показали, що водневе очищення двигуна істотно поліпшує ефективність згоряння пального. Паливо краще спалюється в циліндрах, видаючи більше енергії і збільшуючи коефіцієнт корисної дії двигуна. Водень також сприяє видаленню вуглецевих відкладень і сажі з камери згоряння та вихлопного тракту двигуна.

V7

Очищення двигуна воднем покращує роботу бензинових і дизельних двигунів:

✔ Зменшує витрати палива та масла
✔ Збільшує термін служби двигуна
✔ Вирівнює та збільшує компресію
✔ Забезпечує потужний та динамічний розгін

Запрошуємо вас до нас! Наша команда допоможе повернути вашому автомобілю потужність та зменшити витрату палива вашого авто.

Наша адреса: Бровари, вул. Москаленка Сергія 20 (район Торгмаш, недалеко від окружної).

Телефони: +380672508383  +380502508383  +380632508383

Запишітся в онлайн режимі на СТО, просто пройдіть за посиланням https://ms20.com.ua/online/

Відгуки

Відгуків поки немає. Будь першим, хто написав.

Top