Обслуговування автокондиціонерів на СТО “Мега Сервіс”

Кожен з нас маючи автомобіль любить їздити з комфортом. А особливо у спекотну пору року всі ми любимо їздити на автомобілі з увімкненим кондиціонером, тому всім водіям і пасажирам звісно хочется в спектну погоду їхати в 
прохолодному авто, а не з відкритиими вікнами, коли часто куйовдится твоя зачіска від вітру, дує в лице і це є неприємно. А от їхати з увімкненим кондиціонером, коли в автомобілі комфортна температура – це супер.

Звісно всі власники автомобіля з кондиціонером рано чи піздно стикаються з тим, що кондиціонер перестає працювати, чи неприємно щось пахне в салоні автомобіля. Часто якісь прилади автомобіля рано чи піздно ламаются, це такі закони 
життя. Просто треба слідкувати за своїм автомобілем і своєчасно звертати увагу на будь які фактори, що вказують на проблеми і все в вашому автомобілі буде працювати, як по маслу.

Якщо ви відчули будь які негаразти з автомобілем, проблеми з автокондиціонером чи будь які інші проблеми, то вам якнайшвидше потрібно звернутися до автолікаря на СТО “Мега Сервіс”.

У нас в автосервісі “Мега Сервіс” ремонтують автокондиціонери, роблять заправку, дозаправку фріоном, роблять промивання системи кондиціонування, перевірку та діагностування, антибактеріальну обробку повітропроводів, озонування салону Magneti Marelli та інше.

Діагностика кондиціонера дає змогу широко побачити проблемо та швидко її вирішити


Наші професіонали СТО “Мега Сервіс” проведуть діагностику кондиціонера та виявлять причину поломки, відремонтують, дозаправлять фріоном і т.д.

А озонування салону допоможе вбити грибки і віруси, які збиралися та розмножувалися в вашому автомоблі роками. Бо всі ми знаємо, що краще їздити з комфортом в чистому автомобілі і дихати чистим повітрям, щоб бути більш здоровим 
та прожити довше. Тому вчасна діагностика кондиціонера чи автомобіля в цілому дає змогу їздити з комфортом вам та вашим пасажирам дихаючі свіжим та чистим повітрям.

Звертайтетеся до нашого автосервісу “Мега Сервіс” за професійною консультацією та вирішенням проблеми з автомобілем.

Наша адреса: Бровари по вул. Москаленка Сергія 20 
(недалеко від Броварської окружної, р-н Торгмаш). 

Ми можете подзвонити нам за телефонами: 
+380672508383, +380502508383, +380632508383 

Записатися на ремонт авто Ви можете через наш сайт https://ms20.com.ua/online/

Top