Озонування салону автомобіля та дезінфекція системи кондиціювання

Як приємно їхати в автомобілі, салон якого дихає свіжістю та чистотою. І як незручно буває, коли пасажири починають звертати увагу на неприємні запахи у салоні вашого авто. Та й самому їхати у такій машині – задоволення не приносить.
Причинами появи неприємних запахів в салоні можуть бути різні випари, що з’являються при роботі авто. Але основна причина – це розвиток різних мікроорганізмів, бактерій, пилових кліщів, цвілі, які непомітні неозброєним оком, але є у кожному салоні авто.

У таких випадках врятувати ситуацію і розправитися з неприємними запахами в салоні може лише озонування.
СТО Мега-Сервіс у Броварах проводить якісне озонування салону з використанням найновішого європейського обладнання Ozon Maker. Даний апарат призначений для проведення дезінфекції салонів автомобілів усіх типів і допомагає впоратися там, де навіть хімічні засоби та ручне миття не дають очікуваних результатів.

Цвіль, спори, віруси та бактерії постійно накопичуються у вашій системі кондиціювання та розмножуються там із великою швидкістю. Коли ви включаєте кондиціонер – мікроорганізми розлітаються по всьому салону, заражаючи його та наповнюючи неприємними запахами. Все це може спричиняти алергічні нежиті, подразнення очей, дихальних шляхів, головний біль.
За допомогою Ozon Maker вдається на високому рівні провести дезінфекцію салону та системи кліматизації автомобіля.

Використання Ozon Maker для озонування салону автомобіля на СТО Мега-Сервіс допомагає впоратися з:

• Неприємними запахами, що виникають через забруднення системи кондиціювання бактеріями;
• Запобігає виникненню алергічних реакцій;
• Є найкращою профілактикою розмноження у системі кондиціювання мікроорганізмів та плісняви.

За короткий час, виробляючи озон з навколишнього повітря, Ozon Maker допомагає повністю позбавити ваш автомобіль навіть від найстійкіших запахів, у тому числі затхлості, плісняви, гнилі, розлитих рідин та залишків їжі, тютюнового диму, бензину та багатьох інших.

Час озонування салону автомобіля в Броварах на СТО Мега-Сервіс вибирається відповідно до розмірів салону, його ступеня забруднення. Ozon Maker дозволяє вибрати різний час роботи, який може становити 5, 10, 15, 30, хв., або 1 годину.

При цьому дуже великою перевагою озонування є відсутність токсинів під час обробки. Розпадаючись, озон просто перетворюється на кисень, наповнюючи вашу машину свіжістю. А аніони, що виробляються під час роботи Ozon Maker, покращують роботу легень і захищають від захворювань органи дихання.

Приїжджайте на СТО Мега-Сервіс та досвідчені фахівці якісно проведуть озонування салону автомобіля та дезінфекцію системи кондиціювання, що не тільки дозволить видалити неприємні запахи, але й забезпечить здорову та антиалергенну атмосферу всередині вашого авто.

Top