А ТИ ПІДГОТУВАВ СВОЄ АВТО ДО ЗИМИ?

А ТИ ПІДГОТУВАВ СВОЄ АВТО ДО ЗИМИ?

Читай нижче, що потрібно встигнути до приходів холодів?

▪️Перевірити акумулятор, зарядити його та очистити клеми, у разі потреби замінити.

▪️Поліпшити якість світла фар для вашої безпеки, тому що вже рано темніє. Тут вам прийде на допомогу наша послуга полірування фар авто та нанесення захисного покриття.

▪️Потрібно обов’язково привести двірники в порядок! Восени та взимку сильні опади та сильний дощ порушують огляд та видимість при керуванні автомобілем. Скористайтеся нашою послугою для нанесення захисного покриття скла “антидощ”. а також підбір та заміна двірників.

▪️Нанести спеціальне захисне покриття (полімер, цирконіт, рідке скло), а також провести полірування ЛКП кузова. Взимку довкілля несприятливо впливає на лакофарбове покриття кузова авто. Бруд, солі та реагенти взимку руйнують лакофарбове покриття автомобіля.

▪️Залити незамерзаючу склоомиваючу рідину. Для нашого клімату достатньо з
температурою замерзання -20.

▪️Замінити мастило та масляний фільтр.

▪️Для дизельних автомобілів обов’язкова заміна паливного фільтра. Для додаткової гарантії, що дизельне паливо не замерзне в баку та паливній системі, можна використовувати присадки для покращення якості палива.

▪️Змастити замки та гумові ущільнювачі дверей, щоб вони не обмерзали. Це гарантія того, що вранці водій напевно без проблем відчинить двері свого.
автомобіля.

▪️«Перевзутися» в зимову гуму.

Наша адреса: Бровари, вул. Москаленка Сергія, 20 (район Торгмаш, недалеко від окружної).

Телефони: +380672508383  +380502508383  +380632508383

Запишітся в онлайн режимі на СТО, просто пройдіть за посиланням https://ms20.com.ua/online/

Top