Ремонт двигуна

Напевно, однією з найстрашніших фраз для автовласника за несправностей його машини є фраза: «Потрібний серйозний ремонт двигуна». Багато водіїв сприймають це як цілу особисту трагедію, і навіть намагаються виставити свою машину на продаж, не звертаючись за допомогою до кваліфікованих спеціалістів і віддаючи її за півціни. Але в СТО Мега-Сервіс у Броварах наші висококваліфіковані автомеханіки проводять ремонт двигуна з різноманітними складнощами і для всіх марок автомобілів, будь-якого року випуску.

Якщо ви почали помічати наступні моменти, то це служить сигналом до того, що можливо вашому двигуну потрібна діагностика та ремонт:

Сторонні шуми під час роботи двигуна;
Виникають проблеми під час його запуску;
Помітне зниження потужності;
Виникнення сигналу індикатора “Check Engine”;
Збільшення часу, необхідного для прогрівання автомобіля, стукіт при запуску холодного двигуна;
Підвищена витрата масла;
Збільшення витрати палива на автомобіль.
Звичайно ж, для будь-якого автомобіля, після певного пробігу, потрібне планове технічне обслуговування. Для сучасних двигунів цей момент настає після 100 тис. км. пробігу. Також планового обслуговування вимагають і ремені, заміна яких проводиться після 60 тис. км, а на нових автомобілях через 120-300 тис. км. Своєчасно варто проводити заміну ланцюга (через 300-500 тис. км.).

Тут дуже важливо звертати увагу і на усунення проблем, спричинених неправильною експлуатацією. Важливо звертати увагу на підвищений тиск картерних газів, протікання масла, антифризу. Використання неякісного палива дуже погано впливає систему рециркуляції картерних газів – EGR. Погано відбивається і економія на маслі двигуна. СТО Мега-Сервіс пропонує масла німецького виробника Aral, а також ZIC корейського виробництва. Підбір якісного масла і рекомендації виробника автомобіля є дуже важливим.

Серед основних моментів, які спричиняють неполадки та ремонт двигуна, можуть бути:

Несвоєчасна заміна масла та масляних фільтрів;
Застосування масла поганої якості;
Поганий стан повітряного чи паливного фільтрів;
Надмірні навантаження, експлуатація в зимовий період із непрогрітим двигуном;
Вчасно не усунені несправності, або неякісно проведений ремонт, неправильне регулювання.
СТО Мега-Сервіс пропонує послуги з ремонту двигунів усіх типів (бензинові, дизельні) та для різних марок авто.

Багаторічний досвід нашого персоналу та постійні тренінги, що підвищують кваліфікацію, дозволяють СТО Мега-Сервіс обслуговувати найсучасніші автомобілі. Сторонні шуми, нерівномірність холостого ходу, втрата прийомистості, підвищена витрата палива – всі ці моменти потребують правильної діагностики та якісного спецобладнання для виявлення дефектів.

Неправильно встановлені ремені, ланцюги, підвищені зазори в клапанах, знос поршневої групи, втрата герметичності випускного колектора, проблеми в паливній системі, виконавчі механізми та датчики двигуна, блоки управління – це основні причини, які дуже важливо виявити на ранніх стадіях, поки не сталося незворотних механічних руйнувань. . Для цих цілей СТО Мега-Сервіс у Броварах має у своєму розпорядженні все необхідне.

Наші висококваліфіковані фахівці на новітньому європейському обладнанні проведуть якісну та точну діагностику систем двигуна, що дозволить максимально точно визначити неполадки та причину їх виникнення, а також максимально ефективно усунути проблему.

Якщо ви почали помічати якісь зміни в роботі свого двигуна, не затягуйте надовго – відразу звертайтеся до СТО Мега-Сервіс. Адже чим раніше усунути проблему – тим швидше і дешевше коштуватиме ремонт.

Top