Ремонт кондиціонерів, або як не звариться за кермом

Якщо у вашій машині несправний кондиціонер, то довга дорога влітку за кермом може стати справжнім випробуванням. Коли ваші системи контролю клімату здатні проводити охолодження на належному рівні, то ніяка спека вам не складе проблеми. Звичайно ж, тут дуже важливі своєчасні ремонт та обслуговування кондиціонерів.

Сучасні системи кондиціювання не тільки роблять повітря всередині салону прохолоднішим, але і можуть підтримувати задану водієм температуру, що робить керування набагато комфортнішим. Також вони здатні підсушувати його, що дуже актуально за вологої погоди, і допомагають боротися із запотіванням стекол під час руху.
Якісний ремонт кондиціонерів у Броварах можна здійснити на СТО МегаСервіс.

Як зазначають їхні фахівці, автомобільні кондиціонери вимагають особливої уваги до свого стану та своєчасної профілактики. Тільки якщо будуть дотримуватися цих умов – ваш кондиціонер служитиме довго та надійно.
Найчастіше ремонт кондиціонерів потрібен за таких проблем:
• Витік газів. Ця проблема неприємна, проте не є надкритичною. Однак якщо в системі кондиціювання є тріщини, які необхідно якнайшвидше усунути, то фреон буде витікати постійно і вам весь час доведеться витрачатися на його заправку.
• Забруднення у системі кондиціювання. Найчастіше подібна проблема виникає у водіїв, які мешкають у великих містах, де постійно присутні свай, бруд, сажа. Коли кондиціонер надмірно забруднений – він починає працювати на зношування, і незабаром може повністю вийти з ладу. Тим, хто хоче уникнути серйозного ремонту автокондиціонерів, слід регулярно раз на два роки проводити його очищення, дозаправку або заміну холодоагенту.
• Уламки компресора, радіатора, випарника. Ремонт кондиціонерів у Броварах на СТО Мега-Сервіс, досить часто стикається з подібними проблемами. Щоб уникнути цих поломок, дуже важливо вчасно проводити техогляд та профілактичне обслуговування кондиціонерів.

СТО Мега-Сервіс у Броварах пропонує якісний ремонт кондиціонерів та їх обслуговування. Працюючи на перших етапах проводиться комплексна діагностика, що дозволяє виявити можливі несправності, місця витоку холодоагенту. Для визначення витоку на нашому СТО у Броварах до фреону додається спеціальний флуоресцентний барвник. При виявленні тріщин здійснюється вакуумування системи. Наступним етапом є заправка кондиціонерів спеціальними холодоагентами, а також обслуговування самого компресора та його заправлення компресорною олією. Дуже важливою є і якість самого фреону, який використовується в автокондиціонерах. Якщо заощаджувати та заправляти неякісним, то система охолодження не тільки працюватиме погано, а й може вийти з ладу.

Вся робота з ремонту кондиціонерів у Броварах на СТО Мега-Сервіс здійснюється висококваліфікованими та досвідченими фахівцями, а сама діагностика та обслуговування – на сучасному європейському обладнанні, що дозволяє забезпечити найвищу якість проведення робіт.
Літо близько! І якщо ви почали помічати перебої в роботі кондиціонера – не затягуйте з його ремонтом. Звісно, якщо ви не любитель безкоштовної сауни.

Top