Що таке розвал-сходження?

Для чого потрібна діагностика розвал-сходження коліс

Розвал-сходження – це ключова процедура при регулюванні кутів нахилу коліс вашого автомобіля по відношенню до поверхні дороги.
Правильне проведення розвал-сходження дозволяє забезпечити необхідну легкість в управлінні, рухливість машини, знижує зношування покришок і робить витрату палива більш економним. При цьому і саме керування стає більш приємним і комфортним. Фахівці рекомендують проводити процедуру розвалу сходження не рідше ніж раз на 30 тис. кілометрів для іноземних авто, і через кожні 10 тис. кілометрів для українських та російських автомобілів.

При будь-яких ремонтах ходової частини-заміна сайлентблоків, кульових, рульових тягах, наконечниках, заміні амортизаторів або опорних підшипників рекомендуємо проводити регулювання кутів сходження.
Використовуваний нашим СТО у Броварах стенд розвал-сходження Hunter 3D на сучасному ринку автопослуг є однією з найкращих та найсучасніших автомобільних систем. Він спеціально спроектований для якісного обслуговування автомобілів та під індивідуальні вимоги сучасних сервісних центрів.

Завдяки цьому він може ефективно працювати з усіма легковими автомобілями, а також з легким комерційним транспортом цієї групи. За швидкістю процесу регулювання та якістю виконання даних операцій, серед інших стендів розвал-сходження Hunter 3D не має аналогів та утримує лідируючі позиції протягом уже кількох років.
Використовуваний на нашому СТО в Броварах стенд розвал-сходження Hunter 3D володіє гідравлічним люфт-детектором, що дозволяє точно визначати перед початком регулювальних робіт наявність дефектів в ходовій шарнірах, вашого автомобіля, втрату еластичності або вихід з ладу сайлентблоків.

Як досягається надійність у регулюванні Hunter 3D
Надійність регулювання розвал-сходження на HUNTER 3D досягається ще й тим, що його база вже містить величезну кількість запрограмованих заводських налаштувань від європейських та американських автоконцернів, автовиробників Азії. База даних регулювальних параметрів оновлюється щорічно.

Кастер дозволяє виконувати роботи на всіх нових автомобілях. При цьому для автомобілів WV grup крива сходження можлива лише на 3D стендах.
Щомісяця проводиться калібрування чотиристійкового італійського витягу OMO лазерним нівеліром Bosch, що дозволяє досягти настроювання заводських параметрів підвіски.
Все це допомагає забезпечити високоточне та якісне регулювання згідно марки та моделі вашого автомобіля, причому набагато більш точне, ніж на іншому обладнанні. Тут враховуються всі сучасні особливості автоматичних систем автомобіля: контролю дистанції, адаптивного круїзу контролю, систем динамічного підрулювання та збереження смуги руху та ін.

HUNTER 3D проводить регулювання кутів коліс, враховуючи радарні датчики на авто.
Застосування сучасних технологій дозволяє здійснювати розвал-сходження швидко та з найвищою точністю.
Проведення процедури розвал-сходження HUNTER 3D на нашому СТО Мега-Сервіс в Броварах дозволить якісно і швидко налаштувати кут нахилу коліс вашого автомобіля і зробити його легким і слухняним в управлінні.

Top