Технічне обслуговування двигуна

Від того, у якому стані знаходиться двигун – залежать і його характеристики, показники роботи, включаючи легкість запуску, його потужність, економну витрату палива та інше. Для впевненості у справному стані всіх систем двигуна, а також з метою профілактики варто регулярно проводити планове обслуговування двигуна.

СТО Мега-Сервіс у Броварах проводить якісне технічне обслуговування автомобільних двигунів бензинового, дизельного типів.

Як правило, планове обслуговування двигуна потрібно після 10 тис. км пробігу. При цьому варто звертати особливу увагу на ланцюги, ремені, помпи, сальники. Ремені потребують планової заміни після 60 тис. кілометрів пробігу. Сучасні двигуни, які сьогодні встановлені на нових автомобілях, дозволяють збільшити термін заміни від 120 до 300 тис. км пробігу.

Як правило, після 100 тис. кілометрів пробігу варто звертати увагу не лише на планові заміни, а й на усунення несправностей, які виникли в ході використання автомобіля або були спричинені неправильною експлуатацією. Варто звертати увагу на такі моменти, як підтікання масла, або його підвищена витрата двигуном, протікання антифризу, підвищений тиск картерних газів.

Найчастіше причиною передчасного зносу елементів двигуна чи його поломок ставати використання неякісного масла, чи його дешевих марок. І в результаті там, де хотілося виграти в ціні – отримуємо суттєві витрати на дорогий ремонт. Тому на мастила заощаджувати не можна. СТО Мега-Сервіс використовує лише високоякісні мастила при обслуговуванні двигуна. Ми пропонуємо вам мастила таких відомих виробників як Aral (Німеччина) та ZIK (Корея), якість яких перевірена часом та тисячами автовласників. Дуже важливо правильно підібрати класифікацію мастила, яка рекомендується виробником автомобіля.

Особлива увага при обслуговуванні приділяється двигунам із турбонадувом, які мають підвищені вимоги.

При технічному обслуговуванні двигуна велику роль відіграє якісне проведення його діагностики. Накопичений персоналом СТО Мега-Сервіс досвід, а також постійне підвищення їх кваліфікації завдяки участі в тренінгах дозволяють нам грамотно та якісно обслуговувати найсучасніші автомобілі. Сторонні шуми, нерівномірності холостого ходу, підвищена витрата палива, втрата ємності – все це вимагає правильної діагностики та спеціального обладнання, яке допоможе виявити дефекти.

Неправильно встановлені ремені, ланцюги, підвищені зазори клапанів, втрата герметичності випускного колектора, зношування поршневої групи, проблеми паливної системи, виконавчих механізмів і датчиків двигуна, проблеми блоків управління – всі ці неполадки дуже важливо виявити на ранніх етапах, поки не відбулися незворотні механічні руйнування, що потребують вже дорогого ремонту.

Для цих цілей СТО Мега-Сервіс має у своєму розпорядженні все необхідне обладнання та ресурси. Ми допоможемо якісно провести технічне обслуговування, діагностику, допомогти у вирішенні наявних несправностей і забезпечити вашому двигуну довгу і надійну роботу.

Top