Якісний ремонт та обслуговування кондиціонерів

Підтримка комфортного мікроклімату у вашому авто є однією з головних умов для зручного водіння. І тут система автокондиціонування, що добре працює, відіграє провідну роль. Щоб вона функціонувала належним чином, необхідно вчасно проводити обслуговування та ремонт кондиціонерів.
Автомобільні кондиціонери постійно перебувають в умовах навантажень, які викликаються випарами різних технічних рідин при роботі двигуна, постійними перепадами температур, експлуатацією в умовах постійних вібрацій.
Все це залишає свій слід, як на обладнанні, так і на з’єднаннях кондиціонера. Згодом починає спостерігатися зміна надійності ущільнювачів системи і починає проявляється природний витік фреону. Тому своєчасне обслуговування автокондиціонерів є дуже важливим.

Як зазначають фахівці СТО Мега-Сервіс у Броварах, для нових автомобілів планова заправка кондиціонера рекомендується раз на два роки.
Але ремонт автомобільного кондиціонера може бути потрібним в інших випадках.

Найбільш поширеними несправностями автокондиціонерів, які можуть спричинити витік фреону, фахівці називають:

• Знос ущільнювачів або їх механічні пошкодження;
• Корозія радіатора та трубопроводів, що також призводить до втрати фреону;
• Зношування гумових деталей, прокладок, шлангів при постійних температурних перепадах у підкапотному просторі, втрата еластичності сальниками, що веде до розгерметизації.
• Інші несправності компресора, випарника, радіатора.

Ремонт кондиціонерів у Броварах на СТО Мега-Сервіс завжди починається з якісної повної діагностики. При поводженні з проблемами витоку холодоагенту нашими фахівцями проводиться закачування фреону з додаванням спеціального флуоресцентного барвника, після чого водій користується автомобілем кілька днів. За цей час у місцях витоку починає проступати фреон із барвником. При подальшій діагностиці за допомогою ультрафіолетової лампи спеціалістами СТО Мега-Сервіс визначають місця витікання холодоагенту. Все це дозволяє визначитися з необхідними рекомендаціями щодо ремонту кондиціонерів, заміною ущільнювачів, алюмінієвих деталей, особливостями ремонту. Дуже важлива для подальшої роботи та обслуговування автокондиціонерів заправка якісним фреоном.

Якщо ви почали помічати проблеми зі своїм кондиціонером, не варто затягувати звернення. На СТО Мега-Сервіс у Броварах ремонт та діагностика кондиціонерів здійснюється висококваліфікованими спеціалістами та на найсучаснішому європейському обладнанні, що дозволяє забезпечити найбільш якісне виконання робіт та гарантію їх якості.

Top