Зварювальні роботи на СТО “Мега Сервіс”

СТО “Мега Сервіс” пропонує великий спектр послуг з ремонту автомобілів та їх запчастин
Серед них є важливими зварювальні роботи, роботи по зварюванню кузова, роботи по зварюваню окремих деталей автомобіля. Якщо вашому автомобілю треба робити серьозний кузовний ремонт, наприклад після ДТП, то ремонт не обійдеться без зварювальних робіт.

Всі ми прекрасно знаємо, що за допомогою зварювальних робіт можна з’єднати окремі деталі та відновити різні пошкоджені елементи автомобіля. Всі зношені та старі деталі автомобіля ми завжди можемо замінити на нові, а от сам кузов автомобіля найчастіше ремонтується за допомогою зварювання (сварочні роботи).

Бо якщо замінити кузов авто, то це повністью змінити авто

Наш автосервіс “Мега Сервіс” пропонує всі види зварювальних робіт по кузову автомобіля та їх деталям, антикорозійна обробка, рихтувальні роботи та покраска автомобіля, всі види робіт проводять тільки професіонали, які мають багато років досвіду за плечима в сфері ремонту та обслуговування автомобілів.

Тому при будь яких проблемах з вашим автомобілем звертайтеся до нашого автосервісу “Мега Сервіс” за кваліфікованою порадою та допомогою з лікування вашого автомобіля.

Телефонуйте нам: +380672508383, +380502508383, +380632508383

Ми знаходимося за адресою: СТО “МЕГА СЕРВІС “ м. Бровари, вулиця Сергія Москаленко 20, 
ви завжди зможете записатися на ремонт авто у нас на сайті, пройдіть за поиланням https://ms20.com.ua/online/

Top